VOLVO BRIO PV 444 SAMT ENWEX ALINGSÅS 2 ST. 1950-TAL.

Enwex, 2 st, längd 20 cm
Brio Volvo PV 444, längd 26 cm.

Märken. Färgbortfall. Slitage. Ej funktionstestad. Skador. Bucklor. Nyckel saknas.

Utropspris
3 000 SEK