VOLVO BRIO PV 444 SAMT ENWEX ALINGSÅS 2 ST

1950-TAL.

Enwex, 2 st, längd 20 cm
Brio Volvo PV 444, längd 26 cm.

Konditionsrapport

Märken. Färgbortfall. Slitage. Ej funktionstestad. Skador. Bucklor. Nycklar saknas.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N2

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

+46–708–17 21 08
johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 13 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    660
    67 EUR
    81 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 710 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    116 jan 14:17660SEK
    113 jan 17:58500SEK
    111 jan 13:21300SEK