KLÄDSKÅP

1900-talets första hälft.

Målat. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Nedtill med två lådor. Beslag av mässing. Bredd 125. Djup 55. Höjd 188 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Senare målning. Smärre slitage och färgbortfall.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    2 000
    204 EUR
    246 USD

    Budhistorik (4 bud)
    4 2 jan 20:292000SEK
    Acceptpris på 2 000 SEK uppnåddes
    3 1 jan 13:31850SEK
    22017-12-31 18:36800SEK