OMEGA

Genéve, armbandsur, 35 mm.

Förgylld (20M), manuell, plexiglas, läderrem och spänne ej original.

Caliber 601, serienr 24015318, boettnr 135.070

Konditionsrapport

Skador.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Nina Westerlund

Stockholm, Helsingfors

Nina Westerlund
Ansvarig specialist klockor och smycken, gemmolog

+358 50 5772620
nina.westerlund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 300 EUR

    Slutpris

    220
    EUR
    2 153 SEK
    265 USD

    Budhistorik (7 bud)
    5A11 jan 20:20220EUR
    611 jan 20:20200EUR
    511 jan 09:47190EUR