BORDSLAMPA

ASEA, 1960-tal.

Modell A 38860. Grålackerad. Ställbar. Tving för fästning vid bordsskiva medföljer. Total längd ca 114 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Märken. Ej funktionstestad.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

+46-727 430879
jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    450
    45 EUR
    55 USD

    Budhistorik (4 bud)
    1 4 jan 11:14450SEK
    3 3 jan 10:34400SEK
    2 2 jan 23:16350SEK