STOLAR

6 st "Fanett" CTC Asko, Finland.

Stomme av betsad bok. Spjälad genombruten rygg. Formpressad sits av teak. Några stolar med otydlig märkning. Sitthöjd ca 43 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Ställvis blekt. Repor. Märken. Smärre fläckar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H138

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    4 dagar 13 timmar

    Utropspris: 6 000 SEK

    4 000
    408 EUR
    493 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 4 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    315 jan 21:044000SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes
    115 jan 13:142200SEK
    212 jan 15:482000SEK