JALMARI RUOKOKOSKI

Olja på duk, signerad och daterad 1919.

Berglandskap. 50 x 55 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 4

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anja Lehtovuori

Anja Lehtovuori

anja.lehtovuori@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 600 EUR

    Slutpris

    300
    EUR
    2 936 SEK
    362 USD

    Budhistorik (2 bud)
    22017-12-28 16:01300EUR
    Acceptpris på 300 EUR uppnåddes
    12017-12-28 15:48150EUR