TAKLAMPA

1900-talets andra hälft.

Gulmetall samt tre kupor i vitt opalglas. Höjd 74 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Ej funktionstestad.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Edit Djurberg

Edit Djurberg
Värderingsman

+46-720-10 64 02
edit.djurberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 500
    152 EUR
    187 USD

    Budhistorik (11 bud)
    620 jan 16:191500SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes
    620 jan 16:171350SEK
    620 jan 15:111250SEK