LISA LARSON

Figurin av brons. Signerad och numrerad 590 i formen.

"Myran". Litet barn på sockel. Höjd 11 cm.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Andreas Knutsson

Andreas Knutsson

+46-722 416922
andreas.knutsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 18 000 SEK

    Slutpris

    19 000
    1 933 EUR
    2 372 USD

    Budhistorik (19 bud)
    8A10 jan 10:3219000SEK
    910 jan 10:3218500SEK
    8A10 jan 10:1318000SEK
    Acceptpris på 14 000 SEK uppnåddes