KASPERDOCKOR

6 st, 1900-talets mitt.

Olika figurer. Häfte medföljer. Längd ca 22 - 25 cm.

Konditionsrapport

Ställvis färgbortfall. Bruksslitage. Smärre fläckar. Hatt med mindre skador.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 000
    102 EUR
    123 USD

    Budhistorik (16 bud)
    4 7 jan 21:411000SEK
    3 7 jan 21:35950SEK
    4A 7 jan 21:35900SEK