GIPSFIGURER, 54 st, 1900-tal.

GIPSFIGURER, 54 st, 1900-tal.

Enligt uppgift olika indiska yrken samt fåglar. Höjd ca 4 - 18 cm.

Skador. Lagningar. Slitage med ställvis färgbortfall.

Utropspris
1 500 SEK