GIPSFIGURER

54 st, 1900-tal.

Enligt uppgift olika indiska yrken samt fåglar. Höjd ca 4 - 18 cm.

Konditionsrapport

Skador. Lagningar. Slitage med ställvis färgbortfall.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    600
    61 EUR
    74 USD

    Budhistorik (5 bud)
    3 7 jan 21:15600SEK
    2A 7 jan 21:15550SEK
    3 7 jan 21:15550SEK