Glas Övrigt
100235

SKÅL, glas. Kosta.

Skål, glas. kosta.
Skål, glas. kosta.
Skål, glas. kosta.

Rund form på fot. Slipad lövformad dekor.

Slitage. Smärre nagg.

Utropspris
800 SEK