RING

Med gammalslipad diamant.

CGHG, Hallbergs Guldsmeds Ab C G. Göteborgs stadsstämpel 1945.
Diamant ca 0.33 ct. H-I/VS.
18K vitguld. Storlek 16.75/52. Total vikt 2 gram.

Konditionsrapport

Slitage. Litet nagg på gördeln på diamant.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V41

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fredrik Karlsson

Fredrik Karlsson

+46-767 810606
fredrik.karlsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    5 dagar 15 timmar

    Utropspris: 5 000 SEK

    2 200
    224 EUR
    271 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    417 jan 23:102200SEK
    317 jan 15:592000SEK
    216 jan 22:24444SEK