18K vitguld. K&EC, Ceson Guldvaru Ab, Göteborg 1968. Diamanter ca 0.01 ct styck. Storlek 16.75/ 52.5. Totalvikt ca 2 gram.
Slitage på rodinering. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10