VÄGGLAMPOR

Ett par 1950/60-tal.

Svartlackerad metall samt kopparfärgad mässing. Knappfunktion på överdelen. Två ljuspunkter vardera. Höjd ca 28 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Ej funktionstestad. Kupor saknas eventuellt.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

+46-727 430879
jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 100
    112 EUR
    135 USD

    Budhistorik (14 bud)
    2 6 jan 16:571100SEK
    3A 6 jan 10:171000SEK
    2 6 jan 10:17950SEK