JOHANNES OLSSON

Olja på duk, signerad och daterad 1978.

Utan titel. Duk 81 x 81 cm.

Konditionsrapport

Färgbortfall, krackelerad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V497
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Jinnerot

Johan Jinnerot
Specialist äldre konst

+46 8-614 08 58
johan.jinnerot@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 5 000 SEK

    1 000
    102 EUR
    123 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (2 bud)
    2 9 jan 11:381000SEK
    1 5 jan 20:46300SEK