Lackerad. Nio lådor, beslag av mässing. Bredd 107,5. Djup 46,5. Höjd 70,5 cm.
Slitage. Repor. Märken. Fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10