OLLE BAERTLING

Flagga, signerad o numrerad 29/250.

Geometrisk komposition. 149x95 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

+46-727 430879
jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 6 000 SEK

    Slutpris

    6 200
    633 EUR
    764 USD

    Budhistorik (12 bud)
    7 3 jan 11:026200SEK
    5A 3 jan 11:016000SEK
    7 3 jan 11:016000SEK
    Acceptpris på 4 800 SEK uppnåddes