BORDSLAMPA

Nyrokoko, 1800-talets slut.

Förgylld brons. Fotens höjd 44 cm, total höjd 77 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Anlupen. Restaurerad/kompletterad. senare sladd. Ej funktionstestad.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 800 EUR

    Slutpris

    600
    EUR
    5 873 SEK
    724 USD

    Budhistorik (26 bud)
    4 5 jan 14:55600EUR
    Acceptpris på 600 EUR uppnåddes
    4 5 jan 14:55580EUR
    4 5 jan 14:54560EUR