Belysning Bordslampor
1002511
BORDSLAMPA, nyrokoko, 1800-talets slut.

Förgylld brons. Fotens höjd 44 cm, total höjd 77 cm.

Slitage. Anlupen. Restaurerad/kompletterad. senare sladd. Ej funktionstestad.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
800 EUR