OMEGA

Genéve, armbandsur, 34 mm.

förgylld, manuell, plexiglas, läderrem och spänne ej original

Caliber 601, serienr 31660783, boettnr 135.070

Konditionsrapport

Omfattande slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 12

Kontakta ansvarig katalogiserare

Nina Westerlund

Stockholm, Helsingfors

Nina Westerlund
Ansvarig specialist klockor och smycken, gemmolog

+358 50 5772620
nina.westerlund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 300 EUR

    Slutpris

    180
    EUR
    1 762 SEK
    217 USD

    Budhistorik (7 bud)
    411 jan 21:06180EUR
    611 jan 20:07170EUR
    5 9 jan 18:18160EUR
    Acceptpris på 150 EUR uppnåddes