MATTA

Keshan, signerad, 439 x 346 cm.

Rött fält med mittmedaljong och hörnornament.

Konditionsrapport

Tvättad. Smärre slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 15 000 SEK

    Slutpris

    7 500
    756 EUR
    948 USD

    Budhistorik (4 bud)
    4 9 feb 12:137500SEK
    Acceptpris på 7 500 SEK uppnåddes
    3 6 feb 10:492425SEK
    2 5 feb 20:422225SEK