TELEFON

1900-talets andra hälft.

Onyx och bronserad vitmetall. Längd 23, bredd 24, höjd 24 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Ej funktionstestad, ej för svenskt uttag.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    527
    53 EUR
    65 USD

    Budhistorik (7 bud)
    2 6 jan 17:16527SEK
    4 6 jan 12:59477SEK
    2A 6 jan 12:59450SEK