SERVERINGSVAGN

1900-talets mitt.

Mässing. Löstagbara brickor, genombruten dekor. Längd 85. Bredd 53. Höjd 76 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Ställvis färgbortfall. Något anlupen mässing.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    4 550
    462 EUR
    568 USD

    Budhistorik (36 bud)
    11 7 jan 20:154550SEK
    9A 7 jan 20:154350SEK
    11 7 jan 20:154325SEK