GRÄDDSNÄCKOR, 2 st, silver, Finland 1866-1870.

Den större invändigt förgylld, stämplad Gustaf Adolf Veckman (Tavastehus 1852-1901). Den mindre stämplad HW, troligen Henrik Willgren (Åbo 1857-1891). Höjd 9,5 resp 10,5 cm inkl hänklar. Sammanlagd vikt 151 g.

Konditionsrapport

Bucklor. Anlupna.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss