STIG LINDBERG

Vaser, 2 st, Gustavsbergs studio.

Signerade Stig L och studiohanden. Glaserade i blått. Höjd ca 9-10 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fredrik Karlsson

Fredrik Karlsson

+46-767 810606
fredrik.karlsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 332
    135 EUR
    166 USD

    Budhistorik (19 bud)
    3A 7 jan 18:311332SEK
    6 7 jan 18:311232SEK
    3A 7 jan 18:311132SEK