KOPPAR MED FAT

4 st, Ryssland porslin omkring 1900.

En märkt Kusnetzoff, höjd ca 6-8 cm

Konditionsrapport

Bruksskick. Ställvis slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N4

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    2 221
    226 EUR
    273 USD

    Budhistorik (12 bud)
    611 jan 20:142221SEK
    5A11 jan 20:142021SEK
    5A 8 jan 08:172000SEK
    Acceptpris på 1 250 SEK uppnåddes