CIGARETTETUIER SAMT SMINKDOSA

3+1 st, silver, utländska stämplar.

Längd 6-9 cm. bredd 5-5,5 cm. Vikt ca 292 g.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

+46–708–17 21 08
johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 200
    122 EUR
    149 USD

    Budhistorik (4 bud)
    410 jan 14:071200SEK
    3 4 jan 07:051100SEK
    2 4 jan 00:081000SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes