LISA LARSON

Figuriner, 2 st, stengods, "Älg", Gustavsberg.

Signerade Lisa L. samt stämplade Made in Sweden. Höjd 17-27 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V22

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

+46-708 108614
anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    2 000
    203 EUR
    249 USD

    Budhistorik (9 bud)
    110 jan 15:092000SEK
    Acceptpris på 2 000 SEK uppnåddes
    110 jan 15:091900SEK
    410 jan 14:501425SEK