LISA LARSON

Vaser, ett par, stengods, Gustavsberg.

"Ansiktsvas" med svart glasyr. Signerade LISA L. MADE IN SWEDEN. Höjd 13-25 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

+46-708 108614
anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    4 300
    437 EUR
    536 USD

    Budhistorik (19 bud)
    5 9 jan 23:344300SEK
    10 9 jan 23:114100SEK
    5A 9 jan 23:114000SEK
    Acceptpris på 2 500 SEK uppnåddes