LISA LARSON

Figuriner, ett par, stengods, Gustavsberg.

Golfspelare. Signerade Lisa L. K-Studion Gustavsberg respektive Lisa L. Höjd 18-19 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

+46-708 108614
anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 800
    386 EUR
    474 USD

    Budhistorik (20 bud)
    910 jan 15:503800SEK
    710 jan 15:473600SEK
    910 jan 15:473400SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes