W A BOHLIN

Bägare silver Stockholm 1949.

Botten med gammalt mynt, höjd 5 cm, vikt ca 68 gram.

Konditionsrapport

Repor. Bruksskick.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L22

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    900
    91 EUR
    112 USD

    Budhistorik (14 bud)
    510 jan 14:05900SEK
    310 jan 13:43850SEK
    4A10 jan 13:43800SEK