ERIK LÖFGREN, POKAL, silver Erik Löfgren(1797-1820/1824) Vasa Finland

Konisk form på hög fot. Höjd 17 cm, vikt 240 g

Bucklor. Bristningar. Lagningar.

Utropspris
6 000 SEK