SKÅL PÅ FOT, silver, sekelskiftet 1700/1800.

Otydliga stämpel/ar. Mandelformad skål på fot med hänklar och lock. Längd 23, höjd 19 cm, vikt ca 610 g

Konditionsrapport

Smärre slitage. Bucklor.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N6

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss