SKÅL PÅ FOT

Silver, sekelskiftet 1700/1800.

Otydliga stämpel/ar. Mandelformad skål på fot med hänklar och lock. Längd 23, höjd 19 cm, vikt ca 610 g

Konditionsrapport

Smärre slitage. Bucklor.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N6

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss