TAKLAMPOR

Ett par, möjligen Luxus, 1900-talets andra hälft.

Plast. Tygklädd skärm. Diameter 32, höjd 25 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestade. Slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H42

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    400
    40 EUR
    49 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (3 bud)
    115 jan 10:02400SEK
    115 jan 10:02350SEK
    115 jan 10:01300SEK