TAPIO WIRKKALA

VAS, sterlingsilver, "Tillväxt", stämplad TW, Kultakeskus, Tavastehus 1990.

Höjd 20 cm. Vikt ca 517,5 g. Tillverkad för Pohjola Ab:s 100-års jubileum.

Konditionsrapport

Graverad logotyp i botten. Något anlupen. Repor vid mynningen.

Placering
Stora Robertsgatan 4

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 450 EUR

    Slutpris

    300
    EUR
    2 948 SEK
    368 USD

    Budhistorik (2 bud)
    210 jan 23:31300EUR
    Acceptpris på 300 EUR uppnåddes
    1 6 jan 18:30223EUR