BOKSKÅP, engelsk stil, 1900-talets slut

Tydelad. Mahogny. Upptill vitrindörr med bakomliggande hyllinredning, nedtill dörrpar med bakomliggande hyllor. Bredd 104, djup ca 35, höjd 190 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken.

Utropspris
3 000 SEK