VITRINSKÅP

Engelsk stil, 1900-tal.

Fanerat med valnöt. Glasade skåpsdörrar. Bakomliggande hyllinredning av glas. Mått ca 93x33, höjd 104 cm Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken.

Placering
Gamla Borgåvägen 231

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    220
    EUR
    2 201 SEK
    270 USD

    Budhistorik (16 bud)
    910 feb 16:06220EUR
    8A10 feb 16:06200EUR
    910 feb 16:06200EUR
    Acceptpris på 100 EUR uppnåddes