TERRY LAAKSO

Olja på pannå, signerad och daterad 2013.

"Mitt eget", 50 x 19 cm.

Konditionsrapport

Sedvanligt slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - T11
Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 400 EUR

    160
    EUR
    1 566 SEK
    193 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (6 bud)
    414 jan 11:36160EUR
    413 jan 08:50150EUR
    111 jan 19:12130EUR