ANTTI LAMPISUO

Olja på duk, signerad.

Solrosor, 51 x 61 cm.

Konditionsrapport

Sedvanligt slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - P5
Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    5 dagar 16 timmar

    Utropspris: 400 EUR

    120
    EUR
    1 179 SEK
    147 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 130 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    223 jan 18:06120EUR
    122 jan 11:07100EUR