SKÄNK

Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Gråmålad.Tre lådor och tre skåpsdelar. Räfflade dörrspeglar och lådfronter. Beslag i gulmetall. Längd 127 cm, bredd 52 cm, höjd 97 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Bruksskick. Fläckar. Märken.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

+46-703 802188
karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 708
    275 EUR
    338 USD

    Budhistorik (9 bud)
    1A14 jan 21:392708SEK
    414 jan 21:392508SEK
    1A14 jan 21:292221SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes