CARL FAGERLUND

Taklampa, Orrefors, 1900-talets andra hälft.

Stomme av mässing. Skärm av glas. Diameter 35, höjd 25 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H62

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    500
    50 EUR
    62 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (3 bud)
    314 jan 22:12500SEK
    214 jan 21:58400SEK
    114 jan 21:12300SEK