BORDSLAMPA

Keramik, Bitossi, 1900-talets andra hälft.

Cylindrisk form. Delvis förgylld dekor. Höjd 36 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Slitage. Något löst lampfäste.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V18

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    700
    71 EUR
    87 USD

    Budhistorik (5 bud)
    115 jan 09:09700SEK
    Acceptpris på 700 SEK uppnåddes
    115 jan 09:09600SEK
    115 jan 09:09500SEK