GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL OCH BRICKA, tre delar, rokokostil Wilkens, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

Delvis förgyllt. Höjd ca 7- 4 cm. Brickans längd ca 20 cm. Vikt ca 218 gram

Repor. Slitage.

Utropspris
1 500 SEK