TYKO SALLINEN

SOMMARDAG PÅ LANDSBYGDEN.

Sign. -26. Olja på duk 48x56 cm.

Ändringar

Sedvanligt slitage.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Joachim Borgström

Joachim Borgström
Specialist klassiskt konst, möbler, konsthantverk och silver

+358 40 555 1334
joachim.borgstrom@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 700 EUR

    Slutpris

    740
    EUR
    7 244 SEK
    893 USD

    Budhistorik (15 bud)
    714 jan 16:52740EUR
    8A14 jan 16:51720EUR
    714 jan 16:51700EUR
    Acceptpris på 500 EUR uppnåddes