VEIKKO VIONOJA

Olja på pannå, signerad.

Strand. 31x29 cm.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Joachim Borgström

Joachim Borgström
Specialist klassiskt konst, möbler, konsthantverk och silver

+358 40 555 1334
joachim.borgstrom@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 500 EUR

    Slutpris

    300
    EUR
    2 936 SEK
    362 USD

    Budhistorik (8 bud)
    413 jan 16:02300EUR
    Acceptpris på 300 EUR uppnåddes
    5 9 jan 18:42280EUR
    4 9 jan 08:35260EUR