NIKOLAI LEHTO

Olja på pannå, signerad och daterad -84.

Mor med flicka och pojke. 30x35 cm.

Placering
Stora Robertsgatan 4
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Joachim Borgström

Joachim Borgström
Specialist klassiskt konst, möbler, konsthantverk och silver

+358 40 555 1334
joachim.borgstrom@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 300 EUR

    Slutpris

    300
    EUR
    2 948 SEK
    368 USD

    Budhistorik (10 bud)
    414 jan 18:14300EUR
    3A14 jan 18:14280EUR
    3A 6 jan 12:49270EUR