ARMBANDSUR

Ole Lynggaard.

Med trilliantslipad diamant 0.37 enligt gravyr. 18K guld. Läderrem

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Slitage på glas och boett. Repor. Slitage på läder.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V44

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fredrik Karlsson

Fredrik Karlsson

fredrik.karlsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 28 000 SEK

    14 000
    1 369 EUR
    1 601 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (13 bud)
    523 maj 14:1514000SEK
    521 maj 07:1213000SEK
    521 maj 07:0912000SEK