MOCCASKEDAR, 12 st, förgyllt silver, emalj. Auran Kultaseppä, Åbo 1944

Emaljdekoration med kommunvapen. Längd 11,5 cm. Original etui.

Smärre slitage.

Utropspris
200 EUR