KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST, sänggavlar, två par, NK:s Triva-serie, 1964
Vitbeigelackerade. Märkta med plakett. Höjd ca 65-80 cm. Bredd ca 108 cm.
Slitage. Färgbortfall. Märken. Repor.