CARL-HARRY STÅLHANE

Vas och skål, stengods, Rörstrand Ateljé.

Olika glasyrer. Skål signerad R C-HS ATELJÉ SWEDEN CAS och numrerad 37/200 och etikettmärkt. Vas signerad R ATELJÉ CHS-e SWEDEN. Höjd 9-15 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V21
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    350
    35 EUR
    44 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (1 bud)
    1 3 feb 21:33350SEK