Birger Simonsson

(Sverige, 1883-1938)
Birger Simonsson
(Sverige, 1883-1938)

BIRGER SIMONSSON, olja på pannå, signerad BS.

Skogsväg. 37 x 46 cm.

Sprickor. Färgbortfall. Skador.

Utropspris
3 000 SEK